Český jazyk 1

ČESKÝ JAZYK 1.

Novinky Vám přinášíme v podobě různých cvičení v rámci českého jazyka. Cvičení jsou určeny nejen pro děti, které již navštěvují první třídu základní školy. Ale i pro děti předškolního věku. Vytváříme nová interaktivní cvičení s ohledem na moderní uspěchanou dobu. Cílíme především na vysoké nároky v osnovách základních škol, které ministerstvo školství stále zvyšuje. Proto naše cvičení pomáhají dětem s přípravou na náročné požadavky již od první třídy základní školy.

SPUSTIT ČESKÝ JAZYK 1

CVIČENÍ PRO ČESKÝ JAZYK 1. TŘÍDU ROZDĚLUJEME NA NĚKOLIK SKUPIN:

Zrakové vnímání – celkem 10 cvičení

Zraková paměť – celkem 5 cvičení

Sluchové vnímání – celkem 3 cvičení

Samohlásky A E I O U – celkem 7 cvičení

Hlásky B C D F G H J K L – celkem 1 cvičení

Hlásky M N P R S T V Y Z – celkem 1 cvičení

Písanka – psací písmenka k tisku

Vytvořil Robert alias Boby Kozák © 2017-2020