Písanka

PÍSANKA

Kdo by neznal písanku. Nyní si můžete vytisknout jakékoliv psací písmenko. Ke každému písmenku zobrazujeme i menší návod jak správně táhnout plnícím pérem.

SPUSTIT PÍSANKU

CVIČENÍ 1 – PÍSMENKO A

Popis: S Bobym si procvičíme písmeno A. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno A nebo velké psací písmeno A.

CVIČENÍ 2 – PÍSMENKO B

Popis: S Bobym si procvičíme písmeno B. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno A nebo velké psací písmeno B.

CVIČENÍ 3 – PÍSMENKO C

Popis: S Bobym si procvičíme písmeno C. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno A nebo velké psací písmeno C.

CVIČENÍ 4 – PÍSMENKO D

Popis: S Bobym si procvičíme písmeno D. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno A nebo velké psací písmeno D.

CVIČENÍ 5 – PÍSMENKO E

Popis: S Bobym si procvičíme písmeno E. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno A nebo velké psací písmeno E.

CVIČENÍ 6 – PÍSMENKO F

Popis: S Bobym si procvičíme písmeno F. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno A nebo velké psací písmeno F.

CVIČENÍ 7 – PÍSMENKO G

Popis: S Bobym si procvičíme písmeno G. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno A nebo velké psací písmeno G.

CVIČENÍ 8 – PÍSMENKO H

Popis: S Bobym si procvičíme písmeno H. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno A nebo velké psací písmeno H.

CVIČENÍ 9 – PÍSMENKO CH

Popis: S Bobym si procvičíme písmeno CH. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno A nebo velké psací písmeno CH.

CVIČENÍ 10 – PÍSMENKO I

Popis: S Bobym si procvičíme písmeno I. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno A nebo velké psací písmeno I.

CVIČENÍ 11 – PÍSMENKO J

Popis: S Bobym si procvičíme písmeno J. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno A nebo velké psací písmeno J.

CVIČENÍ 12 – PÍSMENKO K

Popis: S Bobym si procvičíme písmeno K. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno A nebo velké psací písmeno K.

CVIČENÍ 13 – PÍSMENKO L

Popis: S Bobym si procvičíme písmeno L. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno A nebo velké psací písmeno L.

CVIČENÍ 14 – PÍSMENKO M

Popis: S Bobym si procvičíme písmeno M. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno A nebo velké psací písmeno M.

CVIČENÍ 15 – PÍSMENKO N

Popis: S Bobym si procvičíme písmeno N. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno A nebo velké psací písmeno N.

CVIČENÍ 16 – PÍSMENKO O

Popis: S Bobym si procvičíme písmeno O. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno A nebo velké psací písmeno O.

CVIČENÍ 17 – PÍSMENKO P

Popis: S Bobym si procvičíme písmeno P. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno A nebo velké psací písmeno P.

CVIČENÍ 18 – PÍSMENKO Q

Popis: S Bobym si procvičíme písmeno Q. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno A nebo velké psací písmeno Q.

CVIČENÍ 19 – PÍSMENKO U

Popis: S Bobym si procvičíme písmeno U. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno A nebo velké psací písmeno U.

Vytvořil Robert alias Boby Kozák © 2017-2019