Písanka

PÍSANKA

Kdo by neznal písanku. Nyní si můžete vytisknout jakékoliv psací písmenko. Ke každému písmenku zobrazujeme i menší návod jak správně táhnout plnícím pérem.

SPUSTIT PÍSANKU



CVIČENÍ 1-1 – KRUHY A ELIPSY

W3Schools


Popis: S Bobym si procvičíme kruhy a elipsy.




CVIČENÍ 1 – PÍSMENKO A


Popis: S Bobym si procvičíme písmeno A. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno A nebo velké psací písmeno A.



CVIČENÍ 2 – PÍSMENKO B


Popis: S Bobym si procvičíme písmeno B. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno B nebo velké psací písmeno B.



CVIČENÍ 3 – PÍSMENKO C


Popis: S Bobym si procvičíme písmeno C. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno C nebo velké psací písmeno C.



CVIČENÍ 4 – PÍSMENKO D


Popis: S Bobym si procvičíme písmeno D. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno D nebo velké psací písmeno D.



CVIČENÍ 5 – PÍSMENKO E


Popis: S Bobym si procvičíme písmeno E. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno E nebo velké psací písmeno E.



CVIČENÍ 6 – PÍSMENKO F


Popis: S Bobym si procvičíme písmeno F. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno F nebo velké psací písmeno F.



CVIČENÍ 7 – PÍSMENKO G


Popis: S Bobym si procvičíme písmeno G. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno G nebo velké psací písmeno G.



CVIČENÍ 8 – PÍSMENKO H


Popis: S Bobym si procvičíme písmeno H. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno H nebo velké psací písmeno H.



CVIČENÍ 9 – PÍSMENKO CH


Popis: S Bobym si procvičíme písmeno CH. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno CH nebo velké psací písmeno CH.



CVIČENÍ 10 – PÍSMENKO I


Popis: S Bobym si procvičíme písmeno I. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno I nebo velké psací písmeno I.



CVIČENÍ 11 – PÍSMENKO J


Popis: S Bobym si procvičíme písmeno J. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno J nebo velké psací písmeno J.



CVIČENÍ 12 – PÍSMENKO K


Popis: S Bobym si procvičíme písmeno K. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno K nebo velké psací písmeno K.



CVIČENÍ 13 – PÍSMENKO L


Popis: S Bobym si procvičíme písmeno L. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno L nebo velké psací písmeno L.



CVIČENÍ 14 – PÍSMENKO M


Popis: S Bobym si procvičíme písmeno M. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno M nebo velké psací písmeno M.



CVIČENÍ 15 – PÍSMENKO N


Popis: S Bobym si procvičíme písmeno N. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno N nebo velké psací písmeno N.



CVIČENÍ 16 – PÍSMENKO O


Popis: S Bobym si procvičíme písmeno O. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno O nebo velké psací písmeno O.



CVIČENÍ 17 – PÍSMENKO P


Popis: S Bobym si procvičíme písmeno P. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno P nebo velké psací písmeno P.



CVIČENÍ 18 – PÍSMENKO Q


Popis: S Bobym si procvičíme písmeno Q. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno Q nebo velké psací písmeno Q.



CVIČENÍ 19 – PÍSMENKO R


Popis: S Bobym si procvičíme písmeno R. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno R nebo velké psací písmeno R.



CVIČENÍ 20 – PÍSMENKO S


Popis: S Bobym si procvičíme písmeno S. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno S nebo velké psací písmeno S.



CVIČENÍ 21 – PÍSMENKO T


Popis: S Bobym si procvičíme písmeno T. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno T nebo velké psací písmeno T.



CVIČENÍ 22 – PÍSMENKO U


Popis: S Bobym si procvičíme písmeno U. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno U nebo velké psací písmeno U.



CVIČENÍ 23 – PÍSMENKO V


Popis: S Bobym si procvičíme písmeno V. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno V nebo velké psací písmeno V.



CVIČENÍ 24 – PÍSMENKO W


Popis: S Bobym si procvičíme písmeno W. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno W nebo velké psací písmeno W.



CVIČENÍ 25 – PÍSMENKO X


Popis: S Bobym si procvičíme písmeno X. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno X nebo velké psací písmeno X.



CVIČENÍ 26 – PÍSMENKO Y


Popis: S Bobym si procvičíme písmeno Y. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno Y nebo velké psací písmeno Y.



CVIČENÍ 27 – PÍSMENKO Z


Popis: S Bobym si procvičíme písmeno Z. Procvičování psaním psacích písmen se děti zdokonalují v jejich gramotnosti. Také můžete vytisknout malé psací písmeno Z nebo velké psací písmeno Z.



Vytvořil Robert alias Boby Kozák © 2017-2020